KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 14886224
nr 1488 6224
Alexandra Kern
(f. 1963), Sverige
Färgetsning, Signerad, numrerad 99/200. Bildmått: 26x20 cm, yttermått inklusive ram: 45x37 cm
Alexandra Kern, svensk bildkonstnär född 1963 i Malmö.
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 5 september 2022
kl 19:23:32
3/9 21:09:58
100 kr
5/9 19:17:21